HİZMETLERİMİZ Bilgiler Köksal Yangın Söndürme Cihazları... Fire Extinguisher...

HİZMETLERİMİZ

KÖKSAL Yangın Söndürme Cihazları Ve Yangından Korunma Sistemleri Aşağıdaki Faaliyet Alanlarında Hizmet Vermektedir.

Yangın Söndürme Cihazı-Otomatik Sistemlerinin Yıllık Bakım ve Dolum Hizmetleri:

Firmamız, BS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi-Quality Management Systems ile TSE-TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ (TS 11827) TSE-HYB Hizmet Yeterlilik Belgelerine Sahiptir. Bu Doğrultuda Her Türlü Yangın Söndürme Cihazı ve Otomatik Yangın Söndürme Sistemlerinin Kurulumunun yanında Yıllık Bakım ve Dolumlarını modern makinelerle, Uzman personelimiz tarafından yapmaktadır.

    Bakım-Dolumlarını yapmış olduğumuz Yangın Söndürme Cihazlarını ve Kurmuş olduğumuz Otomatik Yangın Algılma ve Söndürme Sistemlerini Altı ayda bir yerinde Kontrole Tabi Tutmaktayız. Manometresinde basınç düşmesi tespit edilmiş olan cihazların yerine, tutanak karşılığı yedek cihaz verilip konu cihaz tarafımızdan yeniden bakım ve doluma alınmaktadır.

    Bilhassa Tabiat şartlarından ötürü boyasında deforme olmuş Yangın Söndürme Cihazlarına, bizim Önerimiz ve Müşterinin onayı ile TSE-TS 862 EN 3 de belirtilmiş olduğu gibi RAL 3000 KIRMIZI renkle boya yapılmaktadır.

     Üretim tarihinden itibaren beş (5) yılını doldurmuş Her türlü Yangın Söndürme Cihazına Hidrostatik Basınç Testi (HBT) yapmaktayız.

Yangın Güvenlik Eğitimi: Uzman (Ekspert) Direktörümüz tarafından İşyeri, fabrika ve turistik tesislerde çalışanlara yönelik olarak Yangın Güvenlik Eğitimi verilmektedir. Eğitim,

  • Yangın çıkış sebeplerini.

  • Yangına karşı alınması gereken önlem ve tedbirleri.

  • Yangın anında hareket tarzları.

  • Yangın söndürme usul ve yöntemlerini.

  • Yangın Söndürme Cihazlarının Kullanılması usul ve yöntemlerini içermektedir.

Yangın Güvenlik Eğitimi Sonunda, başarılı olan kişilere ''KURS KATILIM BELGESİ'' Tarafımızdan tanzim edilmektedir.

Yangın Ekspertiz Raporu (Bilirkişi): Sigorta şirketlerinden gelen talep doğrultusunda, Yangın mahalli Ekspertimiz (Uzman) tarafından incelenmekte, yangın çıkış sebebini tespit edip bu doğrultuda Rapor tanzim edilmektedir.


İSG-İş Sağlığı ve Güvenliği Risk Değerlendirme Raporu: 35/2008 Sayılı İSG-İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası Kapsamında,  çalışanlarınıza yönelik olarak, bünyemizdeki uzmanımız tarafından, gerekli değerlendirme ve çalışanlarınıza yönelik eğitim verildikten sonra, İSG - İş Sağlığı ve Güvenliği Risk Değerlendirme Raporu tanzim edilmektedir.

Bina, İşyeri ve Tesislerde Yangına Karşı Alınması Gereken Önlemler: Talep üzerine, Konu yerler Uzmanlarımız tarafından incelenmekte, yangına karşı alınması gereken önlem-tedbirleri içeren rapor tanzim edilmektedir.

Danışmanlık: Yapıların risk sınıfının belirlenmesi, yangın senaryolarının oluşturulması, uygun sistem seçimi ve yangına karşı alınması önlemler konusunda müşterilerimize uluslararası standartta danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Projelendirme: Yüksek binalar, Turistik tesisler İş Yeri ve Eğlence Merkezlerinde Yangına Karşı alınması gerekli Sabit önlemler ve otomatik Sistemler Proje üstünde ve mahallinde Gerekli inceleme ve hesaplamalara müteakiben yangın korunum sistemlerini uzman kadromuzla, güncel hesap ve dizayn (tasarım) yazılımları desteğiyle, önde gelen ve saygın uluslararası yangın standartlarına göre projelendirmekteyiz.

Malzeme Temini: KÖKSAL Yangın, Her Türlü Yangın Söndürme Cihazı, yangından korunum ve yangınla mücadele donanım ve sistemlerini, Türkiye ve Avrupa’nın önde gelen firmalarının K.K.T.C. Temsilciliğini (Distribütörlüğünü) yapmaktadır. Temin edilen ürünlerin tümü KALİTE ONAY BELGELİDİRLER (TSE, CE, EN3, BS, TÜV vb.) Bunun yanı sıra, güncel stok politikamız sayesinde hızlı yedek parça ve malzeme temini hizmeti verilmektedir.

Yöneticilik: KÖKSAL Yangın olarak satışını yaptığımız yangından korunuma sistem ve donanımlarının montajı için gerekli Yöneticilik hizmetini vermekteyiz.

Uygulama ve Montaj: Malzemesini temin ettiğimiz ve uzmanlık gerektiren özel yangın algılama ve söndürme sistemlerinin kurulumları Tarafımızdan yapılmaktadır.

Kontratlı Bakım: Yapılarda kurulmuş olan yangın korunum sistemlerinin uzun yıllar verimli bir şekilde ve aksamada çalışabilmesi için, kontrata bağlı periyodik bakım hizmeti vermekteyiz.

Etiketler:   Üretim ve Kalite 
ONLINE KATALOG
SIKÇA SORULAN SORULAR
SERTİFİKALAR
BİLGİLENDİRME FORMU
www.argehost.com
Tasarım ve Kodlama:Argehost
© Copyright 2014 KÖKSAL YANGIN - Kaner Köksal İthalat İhracat Danışmanlık Uzmanlık Şirketi Limited Tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin